FAQ

1. Sesja studyjna czy plenerowa?

To zależy od Ciebie. Sesje studyjne zwykle są poważniejsze i bardziej dostojne. Przy sesjach studyjnych staram się pokazać psiaka elegancko, z klasą. Przy sesjach plenerowych idziemy na żywioł i pokazujemy prawdziwą naturę psiaka.

2. Gdzie odbywa się sesja?

Mieszkam i pracuję w Poznaniu. Jeśli chodzi o sesję plenerową to najlepsze są otwarte przestrzenie: parki, pola itp. Może to być miejsce, które Twój psiak zna z codziennych spacerów lub weekendowych wypadów.

3. Czy dojeżdża Pan na miejsce?

Oczywiście. Wspólnie wybieramy miejsce i spotykamy się tam w umówionym terminie.

4. Ile trwa sesja?

Sesja, czy to plenerowa czy studyjna zwykle trwa około godziny. To jest czas, jaki wystarczy aby zrobić dobre zdjęcia i aby psiak się nie wymęczył.

5. Czy poskromi Pan mojego psa?

To częsta obawa ze strony klientów. W ciągu ostatniego roku fotografowałem kilkadziesiąt psiaków. Mam pewne sposoby na przykucie uwagi zwierzaka, aby uzyskać najlepszy efekt na zdjęciu.  

6. Ile zdjęć otrzymam?

Zawsze odpowiadam, że przynajmniej jedno. Psy są różne i z każdym inaczej się współpracuje. Niektóre są lękliwe, inne nie potrafią usiedzieć w miejscu. Od charakteru psa bardzo dużo zależy. Zwykle jednak jest to kilka-kilkanaście zdjęć. 

7. W jakiej formie otrzymam zdjęcia?

Obrobione zdjęcia przesyłam drogą elektroniczną. Jest oczywiście opcja wydruku odbitek w różnych formatach lub plakatu. Możemy zrobić nawet album. Nic nas nie ogranicza. Co sobie życzysz – to zrobimy.

error: Nie kopiuj! Zablokowana funkcja.